Hakkımızda
SİZE ÖZEL  YAŞAMLAR İNŞA EDİYORUZ..

Esenyurt'ta en kaliteli malzemeler ve en çağdaş mimari ile inşaa ettiğimiz Live Terrace, Özkon Gayrimenkul tarafından gerçekleşmektedir.

Projemizde çağdaş bir İstanbullu'nun gereksinim duyacağı her şeyin bir arada ve yaşamsal boyutta olmasını istedik. Mekanlarımızın geniş, yaşama alanlarımızın ferah ve tasarımlarımızın da ergonomik olmasını hedefledik.

Tüm bunların ötesinde ulaşım olarak kentin kalbinde yaşamlar aradık ve müşterilerimize birey olarak yaşamaktan keyif alacakları birbirinden güzel daireler sunduk.


SAĞLIĞINIZ İÇİN HER ŞEY VAR..

Yaşam kompleksimiz içinde sağlıklı bir yaşam için birçok tesis sizi beklemektedir.

Yüzebilir, spor salonunda fitness, jimnastik ve pilates yapabilir, dahası detoks için de sauna ve hamamdan yararlanabilirsiniz.

Boş vakitlerinizde yararlanabileceğiniz; hobi odaları, sinema odası ve kütüphane bulunmaktadır. Çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz renkli çocuk alanı sizleri beklemektedir.

* Havuz
* Fitness
* Sauna
* Hamam
* Hobi Odası
* Sinema Odası
* Kütüphane

HER ŞEY AYAĞINIZIN ALTINDA..

İstanbul'da ulaşım, günlük hayatımızın en fazla zaman çalan sıkıntıların başında. Yarattığı stres, işlerimizin önemine göre katlanarak artarken, her yer her türlü araçla en kısa sürede ulaşmayı kim istemez!

* Metrobüs : 1.5 km
* Marmara Park : 1.5 km
* Medicana International İstanbul : 2 km
* Tüyap : 3.5 km
* Atatürk Havalimanı : 14 km
 

Live Terrace'de resepsiyon görevlilerimiz modern yaşamın tüm gereksinimlerini profesyonel ellerden sizlere ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlarken aynı zamanda hayatınıza değer katacak yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Live Terrace'de Resepsiyon ve Concierge Hizmetleri

* Araç Kiralama
* Havaalanı Transferi
* Seyahat Danışmanlığı
* Özel Gün Organizasyonu
* Çiçek ve Hediye Gönderimi
* Boya ve Tadilat Hizmetleri
* Rezervasyon Hizmetleri
* Kurye Hizmetleri
* Daire Temizlik Hizmetleri
* Kuru Temizleme
* Terzi ve Lostra Hizmetleri
* Çilingir Hizmeti
 

© 2017 Live Terrace. Tüm hakkı saklıdır.